מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות

מצלמות אבטחה אלחוטיות - וקסמן מערכות

בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה משמעותית בהתקנת מצלמות אבטחה בבתים ובעסקים. העלייה החדה באה לידי ביטוי מכמה סיבות, בהמשך הכתבה נציג מה הן הסיבות העיקריות בגללן ישראלים רבים מזמינים מצלמות אבטחה בין אם לביתם ובין אם לבתי העסק שלהם. הבחירה הראשונה שיש לקחת בחשבון טרם רכישת מצלמות האבטחה חיצוניות היא האם ישנה תשתית מוכנה או שעליכם לבחור במצלמות אלחוטיות.

תחילה, מה הן הסיבות בגללן רבים מזמינים מצלמות אבטחה חיצוניות?

מצלמות אבטחה המותקנות באופן גלוי לעין יכולות להוות גורם הרתעה מעולה בפני גנבים ופורצים. מרבית הגנבים והפורצים מחפשים יעד שקל לפרוץ אליו, אם עליהם להתאמץ או המקום עלול לחשוף אותם הם יבחרו ביעד אחר ולא ייגשו לאותו הבית.

תיעוד מבקרים הינה סיבה נוספת וחשובה במיוחד עבור בתי עסקים רבים. ישנן מצלמות אבטחה המאפשרות למאבטח לדעת מי נמצא בשער גם אם הוא יושב בעמדת אבטחה שממוקמת במרחק מה מהשער. אפשרות התיעוד מאפשרת לעלות על אנשים שאינם מוזמנים למקום ובהכנסת אורחים מאושרי כניסה כמו ספקים ולקוחות שמוזמנים למקום.

תיעוד ואזהרה בעבור גנבים המעוניינים לפרוץ למקומות המאחסנים בחצרותיהם ציוד. באתרי בניה למשל  ניתן לזהות בקלות רבה מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות וזאת משום שמרבית הסחורה המוזמנת לבנייה מאוחסנת בחצר השטח ולא בתוך מכולות נעולות ומאובטחות וגם אם המכולות נעולות הציוד יקר מאוד והמצלמות משמשות כאמצעי אבטחה נוסף.

מצלמות אבטחה מאפשרות לכם בנוסף לצפות על מקום החניה של הרכב שלכם, במקרים שבהם הרכב שלכם עומד במקום החניה שלכם ונהג שפגע וברח, תוכלו לזהות בהקלטה את הרכב הפוגע ולאתר את הנהג שישלם על הנזק שנגרם.

איך תדעו איזה סוג מצלמה לרכוש?

תחילה עליכם לדעת אם יש לכם תשתית מוכנה למצלמות אבטחה. אם יש לכם הכנה, תוכלו לבחור בין מצלמות אבטחה לחוטיות חיצוניות או בעלות חיבור קווי. במידה ואין ברשותכם תשתית מוכנה תוכלו לרכוש מצלמות אבטחה אלחוטיות שלא נתמכות בשרת קווית.

להתקין לבד או להזמין מתקין?

ישנם אנשים בעלי ידע טכני טוב והם יכולים להתקין את המצלמות בעצמם, צריך לעבור על מפרט המצלמות בצורה יסודית כדי להבין את מפתח הצילום, צורת ההתקנה הנכונה כדי שתספק עבורכם את טווח ראיה טוב. אם אתם ללא ידע טכני כלל או מעדיפים להיעזר במקצוענים , פנו לצוות וקסמן מערכות מתקינים מצלמות אבטחה אמינים ומקצועיים בטלפון 077-2295560.

מלאו פרטים
מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,