שעון נוכחות

שעון נוכחות

שעון נוכחות | האבולוציה של שעוני הנוכחות – בעולם שבו דייקנות ואחריות חיוניות, שעון זמן המסורתי עבר שינויים משמעותיים. משעון המכני העתיק ועד לפלאים הדיגיטליים של ימינו, המסע של שעוני נוכחות מספר סיפור מרתק על כושר המצאה אנושי.

המהפכה הדיגיטלית: שעון נוכחות לעסקים

עם הופעת האינטרנט, עסקים ברחבי העולם עברו למערכות מתוחכמות יותר. שעון הנוכחות לעסקים כבר לא מסמן רק את ההתחלה והסיום של יום עבודה אלא הפך לכלי מקיף, המציע תכונות העונות על צרכים ארגוניים שונים. יישומים, או תוכנות יישומים המותאמות למעקב אחר נוכחות, תפסו את קדמת הבמה באבולוציה זו. אפליקציות אלה לא רק מספקות נתונים בזמן אמת אלא גם מציעות דוחות מפורטים, המאפשרים לעסקים לקבל החלטות מושכלות, בקרות כניסה לעובדים ולמניעת כניסה של זרים למתחם המפעל או המשרדים ועוד ועוד.

בסרטון הבא תוכלו לראות טיזר לשעון חכם

(בהמשך נמליץ על שעון נוכחות אחר, הישארו איתנו)

זיהוי טביעות אצבע

הכרה בטביעת אצבע הופיעה כ Game changer רציני. שלא כמו המערכות הידניות המסורתיות או מערכות מבוססות כרטיסים, שעוני נוכחות טביעת אצבע מבטלים את האפשרות של נוכחות פרוקסי, ומביאים לרמה גבוהה יותר של דיוק ואחריות לעובדים.

בעידן הנפלאות הטכנולוגיות, שעון נוכחות בטביעת אצבע בולט בחדשנות לעסקים קטנים ובינוניים, חברות הייטק ומפעלים כאחד. מערכת מתקדמת זו, בניגוד לקודמותיה, רותמת את המורכבויות הביומטריות הייחודיות של טביעת האצבע של אדם לתיעוד נוכחות. כפי שהשם מרמז, שעוני נוכחות בטביעת אצבע דורשים מהעובדים פשוט להניח את האצבע על חיישן, וללכוד את הנוכחות שלהם בזמן אמת. זה מבטל את כל הסיכויים לגניבת זמן או שיתוף כרטיס מגנטי עם חברים וקולגות, ומבטיח דיוק שאין שני לו. עבור מביני הטכנולוגיה, אתם עשויים לתהות, "איך לעשות טביעת אצבע בטלפון?" ככל שהטכנולוגיה הסלולרית מתקדמת, מספר יישומים והתקנים מאפשרים כעת רישום טביעת אצבע ישירות דרך סמארטפונים, מה שמייעל את התהליך עוד יותר . עברו אל העתיד עם השילוב המושלם הזה של מדע וטכנולוגיה ביומטריים, והעלו את מעקב הנוכחות של הארגון שלכם לגבהים חדשים.

שעון הנוכחות הביומטרי לעסקים מודרניים

שעון המחץ הביומטרי מופיע ככלי הכרחי עבור חברות גדולות, חברות היי-טק, מפעלים ובקרת כניסה לבניינים. מערכת חדשנית זו, יותר מסתם שעון נוכחות לעסקים, ולעובדים כאחד משלבת תכונות כמו זיהוי פנים וסריקת טביעות אצבע כדי לעקוב במדויק אחר נוכחות העובדים. מערכת בקרת הגישה המוטמעת בתוכה מבטיחה שרק צוות מורשה יכול להיכנס לאזורים מאובטחים, ובכך מספקת פונקציונליות כפולה. לעסקים בדרכים, שעון הנוכחות סלולרי מציע גמישות, המאפשר למנהלים לנטר את רשומות יומן נוכחות בזמן אמת באמצעות אפליקציה ייעודית. מערכת כזו היא חיונית בהבטחת ששעות העבודה נרשמות בצורה מדויקת, מה שמביא לשקיפות ואחריות לעובדים. אם אתה מחפש שילוב חלק של אבטחה ויעילות, יכולות בקרת גישה של שעון נוכחות ביומטרי הן הפתרון האולטימטיבי שלך.

פתרונות חסכוניים לכל עסק

עם שפע האפשרויות הקיימות בשוק, עסקים רבים עשויים להאמין שהקמת מערכת נוכחות היא עניין יקר. עם זאת, זה רחוק מהאמת. ספקים רבים מציעים פתרונות בחינם או במחיר מינימלי. המחירים משתנים בהתאם לתכונות, אבל יש משהו לכל תקציב. ספקים מסוימים אפילו מציעים מערכת תשלום חודשי, מה שהופך אותה לנגישה יותר, במיוחד עבור עסק קטן.

השלכות משפטיות: ניווט בחוק שעון הנוכחות

בישראל, כמו מדינות רבות אחרות, יש חוק והוא מחייב עסקים להקים מערכת הרושמת במדויק את שעות העבודה של העובדים. לעתים קרובות נעשה שימוש בשעון נוכחות חתימה, המחייב את העובדים לאשר את שעות העבודה שלהם כדי להבטיח עמידה בתקנות אלו.

מעקב בזמן אמת

מעקב זמן אמת שינה את המשחק. עסקים כבר לא צריכים לחכות עד סוף היום או החודש כדי לקבל סיכום. עם מכשירים התומכים באינטרנט, מנהלים יכולים לעקוב אחר נוכחות מכל מקום בעולם. קישוריות אינטרנט זו מבטיחה שעסקים תמיד עובדים עם הנתונים העדכניים והמדויקים ביותר.

סטטיסטיקה על שעוני נוכחות בישראל

בעוד שהנתונים המדויקים עשויים להשתנות, סקרים אחרונים מצביעים על כך שאחוז מרשים מהעסקים בישראל אימצו מערכות נוכחות מודרניות. הנה תמונת מצב:

 • למעלה מ-70% מהעסקים התקינו מערכת נוכחות כלשהי.
  מבין אלה, כ-40% שילבו מערכות ביומטריות, כאשר זיהוי טביעת אצבע הוא הפופולרי ביותר.
  מגמת אימוץ מערכות הנוכחות נמצאת במגמת עלייה, כאשר ארגונים קטנים ובינוניים מובילים.

העולם ההולך ומתפתח

המסע מיישום שעון נוכחות פשוט ליישום מקיף של שעון נוכחות לעסקים משקף את ההתקדמות המתמשכת בטכנולוגיה. ככל שעסקים בארץ ובעולם ממשיכים להתפתח, כך גם הכלים שבהם הם משתמשים ימשיכו להתפתח. עם אפשרויות החל מפתרונות חינם למערכות פרימיום, ומידניות לביומטריות, עתיד מעקב נוכחות הוא בהיר ומבטיח.

ולסיום נמליץ על שעון נוכחות מבית חברת מקורטק

בהתבסס על המידע מהקישור הראשון, הנה מידע על המוצר עבור השעון נוכחות S550:

שעון נוכחות S550

סקירת מוצר

השעון נוכחות S550 הוא שעון נוכחות לעובדים חדיש המיועד להקלטת כניסה ויציאה באמצעות תגי זיהוי קרבה. פועלת על מערכת LINUX, היא מציעה תאימות למערכות שונות וכוללת תוכנת תקשורת בעברית. דגם זה אידיאלי עבור בסיס לקוחות רחב בשל יחס העלות-תועלת המעולה שלו.

מפרט טכני

 • תצוגה/רמקול: ממשק גרפי 3"TFT בחדות גבוהה. הנחיה קולית זמינה בעברית.
 • קיבולת כרטיס: 30,000
 • קיבולת יומן: 100,000
 • מהירות אימות/זיהוי: ≤0.5 שניות (1:1) לאימות ו-≤1 שניות (1:1) לזיהוי.
 • תקשורת: TCP/IP, RS232/485, מארח USB/לקוח
 • סטטוס נוכחות: צ'ק-אין, צ'ק-אאוט, פריצה/יציאה, OT-in/out
 • סטטוס הפרויקט: מספרי F1
 • שפות: תומך במספר שפות כולל עברית, אנגלית, רוסית, ערבית, צרפתית, ספרדית ועוד.
 • תנאי הפעלה: טמפרטורה: 0℃ ~ 45℃, לחות: 20% ~ 80%
 • הספק: 110/220VAC ~ 12VDC/1.5A
 • גודל מכונה: 21(L)*15.7(W)* 5(H) ס"מ
 • תכונות נוספות: פעמון לוח זמנים, 9PIN, SMS, קלט T9, שרת אינטרנט, תמונה מזהה, קוד עבודה, מצב אוטומטי, DST ועוד.

יתרונות

 • פיתח ומאובטח תוכנת תקשורת ישראלית.
 • אידיאלי עבור מקומות עבודה ללא גישה לאינטרנט, כגון אתרי בנייה ותעשיות.
 • אחזור נתונים באמצעות דיסק און קי, ייעול משמעותי של עבודת חשב השכר.
 • זיהוי מהיר עם מערכת כרטיסי Proximity EM.
 • יכולות דיווח על פרויקטים.
 • בחירה בסביבת עבודה עצמאית או רשת.
 • תמיכה מלאה בעברית.
 • שמירת נתונים בזמן הפסקות חשמל.
 • אחריות מלאה לשנה מבית חברת מקורטק.

המלצות

עבור חברות גדולות, חברות היי-טק, מפעלים וכניסות לבניינים המחפשים מערכת נוכחות אמינה, השעון נוכחות S550 הוא הבחירה הטובה ביותר. עם התכונות המתקדמות שלו כמו שעון נוכחות בטביעת אצבע ודוח נוכחות, הוא מבטיח נוכחות דיווח מדויקת ומשתלב בצורה חלקה עם מערכות שכר. המבנה החזק והיכולת הטכנית שלו הופכים אותו לציית לחוק ואידיאלי להבטחת חישובי שכר מדויקים. היתרון הנוסף של אפליקציה ותוכנת נוכחות הופכים אותה לפתרון מקיף לכל צרכי הנוכחות. כנסו לאתר – www.makortech.co.il והזמינו

הערה: המחירים באתר משתנים בהתאם לשינויים שנעשים באתר הספק, הרכישה, אחריות הם באחריותו בלבד, צרו קשר דרך האתר.

מלאו פרטים
מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,