נתקעתם מחוץ לדלת? מה עושים עכשיו?

מנעולן

ירושלים עיר הבירה של ישראל, היא מביאה לא מעט הפתעות, התרגשויות ובו זמנית עלולה להציב גם אתכם במצב לא נעים, מצב שלא תכננתם אותו, אחרי ככלות הכול מי חושב שזה עלול לקרות לו? לאחר אירוע משמח, ליל גשם חזק, חזרה מהמשרד והדלת מסרבת להיפתח, איך זה קרה דווקא לכם?

החדשות הן שזה יכול לקרות לכל אחד, בעידן המתקדם יותר ויותר אנשים מספרים על אירועים מצערים של הגעה מאירוע, פגישה חשובה שצלחה ודלת אחת שנתקעה הרסה ברגע אחד את הכול.

גרים בירושלים וצריכים עזרה? לא יודעים למי להתקשר ואיך לבטל את השהייה שלכם מחוץ לדלת הנעולה? הנה כמה דברים שרצינו לספר לכם על בחירת מנעולנים והכי חשוב, אל תעשו זאת בעצמכם!

איך בוחרים מנעולן מורשה באזור ירושלים?

שקיפות היא הכלל לכל דבר בפרט אם מדברים על ערים גדולות כמו ירושלים לרבות מנעולן בתל אביב, עיר מלאה בשירותים מגוונים שידרשו מכם תשומת לב גדולה אף יותר. למה משנה של זהירות דווקא בערים גדולות כמו תל אביב או ירושלים?

דווקא משום ההיצע וחוסר המורשות לעסוק בנושא כל כך רגיש ולהכניס למקום הפרטי שלכם אנשים שבסופו של דבר אין לכם היכרות ראשונית איתם.

מה בכל זאת עושים? לאחר תוכניות כמו יצאת צדיק אפשר בהחלט שלא לוותר, להיכנס לעובי הקורה ולשאול את כל השאלות שיובילו אתכם למנעולן שבסופו של דבר ילווה אתכם לטווח הארוך ולצד כל תקלה.

כאמור, בחירת מנעולן מורשה משמע בחירה שתדרוש מכם להיות ביקורתיים יתר על המידה וזאת דווקא משום שיש לא מעט דריכת רגל בתחום הלא מבוקר הזה של המנעולנים.

איך בוחרים מנעולן בתל אביב או בירושלים שמצוין כמורשה? כל מה שצריך זה לחפש אתרים מורשים שמציגים שמות של מנעולנים עם פירוט מלא על אודות הסטנדרטים שאתם מחפשים, כללי עבודה, אמינות וכל השאר.

השלב הבא הוא המחיר, כמה עולה להזמין מנעולן עד הבית? כאן חשוב מאוד לבצע סקר שווקים באתרים המורשים ולוודא את המחיר המדויק בגין התיקון הספציפי אותו אתם צריכים לבצע. אחר כך מגיע השלב של הבקרה, זמן האמת הוא מבחן התוצאה וכאן יידרש מכם לשאול את כל השאלות, לא לוותר ולפני שהאדם מתחיל את עבודתו לדרוש תעודה של מנעולן מורשה.

זה רק מנעול או שזה צילינדר שלם? "הכה את המומחה"

במקרים של גניבה או אובדן מפתחות ימליץ לכם להחליף את המנעול בצילינדר בטוח ומתקדם יותר מטעמי בטיחות והמשך הגנה על הבית. עם זאת חשוב מאוד לשים לב כי אכן הגעתם ליעד ובחרתם מנעולן מקצועי ואמין שיוכל לקבוע עבורכם ולהמליץ לכם להחליף את כל המערכת בפרט אם היא הושחתה ויש צפי שהפורץ ינסה לבקר באזור בשנית.

מלאו פרטים
מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,