איך לבחור מנעולן מקצועי שמתאים לך?

כמעט כל אחד מאיתנו ישתמש במהלך חייו בשירותיו של מנעולן לצורך פריצה, החלפה או שכפול של מפתחות לבית או לרכב הפרטי.

לעיתים קרובות, שירותיו של המנעולן ידרשו דווקא בשעת חירום (SOS) כאשר ננעל מחוץ לבית ב – 3 וחצי לפנות בוקר אחרי מסיבה כלשהי או כאשר נאבד את המפתחות של הרכב ברגע של חוסר תשומת לב. במאמר זה, אציג לך איך לבחור מנעולן מקצועי שיוכל לעזור, לשמור ולהיום שם בשבילך ולא חלילה במנעולן אשר ינסה לנצל אותך בדיוק ברגע שאתה צריך אותו.

איך לבחור מנעולן מקצועי שמתאים לך?

כיום פועלים בשוק המנעולנים לא מעט מנעולנים וחברות אשר מציעות את השירותים שלהם ללקוח הפרטי והעסקי.

באופן כללי, כאשר באים לבחור מנעולן בקריות, בתל אביב או בירושלים, מומלץ בחום להקפיד על הפרמטרים הבאים אשר יבטיחו שחלילה אף אחד לא יעקוץ אתכם בדרך:

  • מנעולן מקומי – ראשית כל, מומלץ בחום לבחור במנעולן מקומי אשר מעניק שירות במקום או אזור ספציפי. לרוב, חברות אשר מעניקות שירות בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום, פשוט מתפקדות כסוג של חברת פרסום אשר לוקחת את הקריאה מהלקוח ומעבירה אותה למנעולן מקומי. לצערנו במצב זה, המנעולן לא מחויב ללקוח וכתוצאה מכך עלול להפקיע מחירים (לעיתים הוא נדרש להעביר עמלה שמנה לחברה שהביאה את העבודה ולכן המחיר גבוהה בצורה משמעותית) ולנצל את המצוקה שלו.
  • התמחות המנעולן –מומלץ לבדוק מהי ההתמחות של המנעולן שעומד לפניך. מעטים המנעולנים אשר עוסקים במספר תחומי התמחות של רכב, בית ועסקים. התחום בעל חסמי הכניסה הגבוהים ביותר הוא תחום הרכב אשר דורש מהמנעולן להחזיק בציוד ומכשור מתקדם אשר עולה עשרות אלפי שקלים לצורך שחזור של מפתחות, קידוד מפתחות והתאמה של מפתחות חכמים, לכן רוב המנעולנים שפועלים בשוק מעניקים שירותים לבתים ועסקים בלבד.
  • המלצות – תמיד מומלץ לבדוק או לשמוע המלצות על המנעולן שבחרת. אם מדובר בשירות חירום, לא תמיד אפשר לעשות את זה ב – 2 בלילה ולכן במקרים כאלה מומלץ להסתכל קצת באתר של המנעולן, לראות תמונות שלו (אם אין תמונות, סביר להניח שמדובר במנעולן לא מספיק טוב או בחברה אשר משווקת את השירותים לצד שלישי) ולקרוא עליו ביקורות אשר מופיעות באתרי המלצות חיצוניים כמו פייסבוק או גוגל לעסק שלי.
  • מחיר – לא תמיד המנעולן יכול להעניק את המחיר המדויק בשיחה הטלפונית מכיוון שלעיתים ישנם מצבים קיצוניים. עם זאת, המנעולן יכול לתת לך הערכה או טווח מחירים אשר יעניק מושג על גובה התשלום הצפוי.

לסיכום, בחירה של מנעולן שעולה ראשון בגוגל היא לא תמיד ההחלטה הכי טובה. מומלץ בחום להשקיע כמה דקות בחיפושים, אחרת עלול להופיע בפתח הדלת שלך מנעולן חובבן, לא מקצועי או "חאפר" אשר יעשה לך יותר נזק מתועלת.

מלאו פרטים
מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,