מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

כשמדובר בבחירת איש המקצוע המתאים לצרכים שלנו, בטח כאשר מדובר בביטחון שלנו וההשפעה הישירה של טיב העבודה של איש המקצוע על הביטחון, זוהי בחירה קריטית ומשמעותית בכל אספקט אפשרי.
במיוחד כאשר מדובר על שירותי מנעולן מוסמך, כדאי שהוא יהיה בעל אישור מנעולן מטעם משטרת ישראל, ועל ידי כך כאשר אנחנו שוכרים את שירותי המנעולן, אנחנו יכולים להיות בטוחים ולהרגיש מוגנים ובידיים טובות.

אם אתם מחפשים שירותי מנעולן בתל אביב או באיזור גוש דן והמרכז בכלל, כמו כן גדם לשאר חלקי הארץ- וקסמן מערכות יוכלו לספק לכם את השירות האדיב המהיר והאיכותי לו תזדקקו, בין אם מדובר בהחלפת מנעול פשוטה- ב-וקסמן יעשו זאת במקצוענות תוך שימוש בטכנולוגיה החדישה והבטיחותית ביותר כיום, ואף יספקו שירות מהיר ומיידי.

מיקום גיאוגרפי כאינדיקציה לאיכות?

האם מנעולן בתל אביב מקצועי יותר מאשר מנעולן בחיפה? המיקום הגיאוגרפי של מנעולן מוסמך רק נותן אינדיקציה לכמות בעלי המקצוע המתחרים, לכמות הלקוחות שעזר להם וצריך לזכור שגם בצפון יש בתים יוקרתיים עם דלתות בעלות מנגנונים מורכבים  ולכן אין קשר בין מיקום גיאוגרפי לאיכות המקצועיות.

שירותי מנעולן מגוונים

לצד פריצת מנעול דלת פשוטה, ניתן גם לקבל שירותים נוספים של מנעולנות כמו:

  • פריצת רכבים ללא כל נזק.
  • פריצת כספות באמצעות ציוד חדיש ומתקדם בתחום.
  • התקנת מנעולי כספות ייעודיים.
  • התקנה ותיקון מנעולים תקולים וקיימים.
  • החלפת צילנדרים ומנגנוני נעילה.
  • שחזור מדויק ושכפול מפתחות.
  • התקנת עיניות רגילות ואלקטרוניות לדלתות.
  • תיקון והחלפת דלתות מסוגים שונים, ועוד שירותים נוספים.

אז מה זה אומר בכלל מנעולן מוסמך?

האם איש המקצוע עבר הסמכה רשמית כלשהי על ידי גורם ממשלתי? כחלק מעבודתו של מנעולן, אשר מאושרת על ידי המשטרה עם תעודת הסמכה המוענקת בסיום קורס ייעודי, מה שכמובן מצריך מהמנעולן עבר ללא דופי, נקי וללא תיקים פליליים, כאשר פעמים רבות המנעולן נחשף למקרים בהם יש חובה לבצע מספר פעולות חשובות על מנת שהפריצה תתבצע על פי חוק ובהכרח תמנע מצד המנעולן כל הסתבכות בלתי רצויה עם החוק.

אתיקה כחלק מהתפקיד

כחלק משמירה על כללי האתיקה בעבודתו הנאמנה של מנעולן מוסמך ומקצועי, לפני תחילת כל עבודה, מחובתו של המנעולן לזהות את מבקש השירות בעזרת כמה דרכים, בייחוד כשמדובר בעבודת הזמנת פריצה ובעיקר כדי לוודא כי אותו מבקש השירות אכן בעל הדירה ולא נוכל או פורץ אשר הזמין את המנעולן כדי לבצע עבירות עבודה לא חוקית- מה שעלול לסבך את המנעולן בשיתוף פעולה כנגד החוק.

לכן, בתחילת עבודה של מנעולן מקצועי ומסור, מיד בסיום הקורס אותו סיים בהצלחה, הוא מקבל מעין תעודת אמינות, אשר ניתן לקבל גם ממשטרת ישראל. וקסמן מערכות הינו בעל אישור מנעולן מטעם משטרת ישראל ועושה את עבודתו המקצועית נאמנה.

תעודת יושר ממשטרת ישראל

לצד החשש של המנעולן כי הוא עלול להסתבך עם נוכל או פורץ פוטנציאלי לפריצת מנעול דלת של דירה שלא שייכת לו, קיים גם החשש הלגיטימי של הלקוח מזמין השירות כי המנעולן עלול להיות נוכל בעצמו, ועל כן מן הראוי לציין כי בזכותו המלאה של הלקוח לבקש מהמנעולן להציג את תעודת מנעולן מורשה שחייבת להיות ברשותו עקב התפקיד הרגיש, לצד התעודה המוענקת לו ממשטרת ישראל אשר גם אותה מומלץ להציג לצורך הפגת המתח ובניית מערכת האמון לה זקוקים שני הצדדים.

לסיכום

לאחר שביצענו את הפעולות הבסיסיות כמו ביצוע חקר שוק של היצע בעלי המקצוע והשוואת המחירים, בחרנו מנעולן מוסמך וביקשנו מהמנעולן את תעודת היושר בכדי להישאר רגועים, ניתן במקביל גם לקרוא על אותו מנעולן מוסמך שבחרנו כמה חוות דעת על ידי חיפוש שמו ברחבי האינטרנט, פעולה קלה ומהירה לביצוע אשר תוכל להרגיע אתכם כלקוחות פוטנציאליים, ולתת לכם לדעת שאתם אכן בידיים טובות ואף מומלצות, בכדי לבצע את עבודת המנעולן בבטחה.

 

מלאו פרטים
מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,