קודן אינטרקום

קודן לאינטרקום - וקסמן מערכות

ישנו מעט בלבול בין המערכות השונות שניתן לבחור למטרות אבטחה הן לבית והן לעסק. ישנם מנעולים עם קודן, קודן אינטרקום, אינטרקום חכם ועוד אחרים. מה ההבדלים ביניהם ולמה כל אחד מתאים? אם אני מתקין מנעול קוד אני יכול לוותר על אינטרקום או אם אני מתקין קודן אינטרקום אני פטור מהתקנת מנעול?

בצורה הפשוטה אנחנו נענה באופן גורף, המערכות שונות אלו מאלו ולכל אחת מהן תפקוד וייעוד שונים. כדי לעשות סדר בין מערכות האבטחה השונות נסביר מעט על כל אחת מהן.

קודן לדלת

מערכת אבטחה הנמצאת על הדלת משמשת מנגנון נעילה לדלת וניתן לשלוט על פתיחה ונעילה של הדלת באמצעות קודן לדלת שהוגדר מראש. מרבית המערכות לא דורשות הזנת חשמל כמו קודן מכני וניתן להפעילן בחיבור לסוללות פשוטות.

מערכת אינטרקום

מערכות האינטרקום הן מגוונות ושונות ישנן מערכות הניתנות להתקנה אלחוטית וישנן מערכות להתקנה קווית. סוגי ההתקנה צריך להתאים לתנאי השטח ואיש מקצוע מיומן יוכל לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר למקרה שלכם. בכל מקרה, מערכת האינטרקום מאפשרת לכם לזהות את כל מי שמגיע לדלת או לשער הנכס שלכם (בין אם הבית, בניין משותף או בית העסק) ולשלוט בפתיחת אותה הדלת או אותו השער. מערכות האינטרקום עברו שינויים בשנים האחרונות וניתן למצוא מגוון רחב של מערכות שונות כמו: אינטרקום שפורפרת (אפרכסת), אינטרקום מסך או אינטרקום חכם שניתן להתחבר מכל אנדרואיד או אייפון.

קודן אינטרקום

זו מערכת המשלבת את שתי הטכנולוגיות יחד. מצד אחד יש את הקודן ובאמצעותו מי שיודע את הקוד יכול להיכנס בחופשיות ומצד שני ישנו האינטרקום ממנו ניתן לשמוע או/ו גם לראות את מי שהגיע לפתח דלתנו ולבחור אם לפתוח לאותו אדם זר או לא. במערכות קודן אינטרקום ניתן למצוא אינטרקום שמע ללא מסך וגם אינטרקום הכולל מצלמה וחיבור למסך בתוך הנכס.

ממי ניתן להזמין את מערכות האבטחה השונות?

אנחנו וקסמן מערכות מתקינים מערכות אבטחה שונות ומגוונות בהתאמה לבית הלקוח. אם אתם גם רוצים להתקין קודן אינטרקום, מנעולים שונים, מערכות אבטחה איכותיות ומתקדמות אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מלאו פרטים
מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,