מה זה אינטרקום חכם?

אחת ממערכות התקשורת הפשוטות ביותר הקיימות היום ומשמשות את מרביתנו בבתים ובדלתות בתי עסקים רבים, אינטרקום. מכשיר פשוט למדי שהפך עם השנים להיות פופולרי בכל דלת כניסה כמעט, בבתים רבי קומות, בתים פרטיים, מוסדות ציבוריים, ארגונים ובתי עסקים ועוד רבים אחרים. היום במרבית המקומות אנחנו רואים מערכות אינטרקום חכם יותר ממה שהיה בעבר, אך עדיין קלות התפעול ובטחון שהמערכת מקנה לכל בעל נכס שווה בהחלט.

מערכת האינטרקום שכולנו זוכרים מילדותנו או בגיל מעט יותר בוגר, אינטרקום שפורפת או בשמו הנוסף אינטרקום אפרכסת. זו הייתה המערכת הראשונה שהותקנה בבתים ציבוריים ובבנייני מגורים ומאז ועד היום המערכת הזו עברה שינויים הן עיצוביים והן טכנולוגיים. היום ניתן להזמין אינטרקום חכם לכל בית או בניין ולהגביר את האבטחה במקום.

אילו מערכות אינטרקום יש היום?

עם קדמת הטכנולוגיה אנחנו רואים שינויים רבים בתחום מערכות האינטרקום והאבטחה בכלל. הרי כולנו שמים בחשיבות עליונה את ביטחונם של היקרים לנו והקרובים לנו, הילדים שלנו, בני המשפחה, בעסק זה העובדים והלקוחות שלנו וכן הלאה. לכן השינויים המערכות עברו לאורך השנים מקלה על כל אחד לזהות מי נמצא מאחורי הדלת ובצורה בטוחה להחליט אם הוא יכול להיכנס או שנשאר מחוץ לכותלי הנכס שלכם.

מערכת אינטרקום חכם היא היום הפופולרית ביותר, אנשים רבים מתקינים בביתם מערכות בית חכם ועם כל המכשירים והמתגים שנכנסים לתוך הגדרות הבית החכם ניתן לשלב גם את האינטרקום לבית החכם.

אינטרקום חכם מתחבר לאפליקציה ייעודית שניתן לעקוב אחר המתרחש בסביבת הדלת גם אם אתם לא נמצאים בתוך המבנה. אתם יכולים לשלוט עם פתיחת הדלת ולצפות דרך המכשיר הנייד מי נמצא בכניסה. אינטרקום חכם מאפשר לכם שליטה מלאה על הנכס שלכם וכמובן מהווה קושי לאלו שלא הוזמנו לביקור בנכס שלכם.

התקנות אינטרקום חכם

מערכות האינטרקום החכם והאינטרקום בכלל ניתנות היום גם להתקנה קווית וגם להתקנה אלחוטית. הבחירה בין צורות ההתקנה השונות הן לפי תנאי המקום (אם ישנה הכנה או לא) ולפעמים בגלל בחירת דגם ספציפי שמגיע בצורה כזו ולא אחרת.

אם אתם זקוקים למתקין אינטרקום בירושלים והסביבה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר או בטלפון 077-2295560

שתפו:
מלאו פרטים
מאמרים נוספים
שעון נוכחות סלולרי
שעון נוכחות סלולרי לעסק

שעון נוכחות סלולרי לעסק פותר לכם ולעובדים שלכם בעיות רבות בהתנהלות של החברה. במהלך העבודה עם צוותים רבים, צצות בעיות רבות אל מול העובדים בחברה

קודן לדלת
קודן לדלת

קודן לדלת – שומרים אלקטרוניים בשער – ביטחון ובטיחות מותאמים אישית מנעולים, חזקים ככל שיהיו, כבר די מזמן אינם אתגר מספיק עבור פורצים, גנבים ושאר

מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,