קודן לדלת ללא חשמל

בואו והכירו את הצעקה הבאה בתחום הנעילה, זהו הוא ולא אחר קודן לדלת ללא חשמל או קודן מכני.
על הקודנים לדלתות שמענו וראינו בעיקר בחברות היי טק ובארגונים מכובדים אחרים, זה היה נכון לפני מספר שנים והיום אנחנו רואים את אותם הקודנים רק משוכללים יותר ונגישים יותר עבור כל מי שחפץ בהם. קודן לדלת ללא חשמל אינו פריבילגיה המיועדת לעסקים גדולים ומצליחים היום אנחנו רואים אותם בגני ילדים, בבתים פרטיים ובמשרדים גם קטנים.

הביקוש עבור קודן לדלת ללא חשמל הולך וגדל, אנשי עסקים רבים המעוניינים לשמור על מקום העסק שלהם בטוח מזמינים אותו, בבתים פרטיים רבים מחליפים את המנעולים המסורתיים הרגילים במנעולי קודנים לדלת כניסה, כך שלא צריך יותר להסתמך על מפתח שעלול ללכת לאיבוד ולא צריך לתת לילדים להסתובב עם מפתח לבית הספר.

אין צורך בתשתית מיוחדת

קודן לדלת ללא חשמל מאפשר לכם להחליף את המנעול הישן במנעול עם קודן לדלת ללא הכנות מראש, ללא הצורך להכין תשתית חשמל עבור הקודן ומאפשר לכם להתקדם לעולם ללא המפתח בביתכם, במקום העסק שלכם ולכל מקום שתרצו להחליף את המנעול הישן במנעול עם קודן לדלת מתקדם, זה מקל עליכם ומוזיל עליות של תשתית החשמל. קודן לדלת פועל על ידי סוללות המחזיקות לאורך זמן רב, התקנת קודן לדלת די פשוטה ומהירה כך שאתם לא צריכים להיות עם המתקין שעות על גבי שעות והקודן אמין במיוחד.

את הקודן לדלת כניסה לדוגמא תוכלו להתאים לדלת שלכם בין אם היא עשויה מעץ ובין אם היא עשויה אלומיניום. קודן לדלת ללא חשמל ניתן להתקין על כל סוגי הדלתות על דלתות פנים כמו בחברות מסוימות שיש את הצורך לשמור על נתונים מסווגים שמחלקה מסוימת עובדת עליהם או מידור של צוות שעובד עם חומר מסוכן וכדומה ולדלתות חוץ על מנת לשמור על המקום שלכם בטוח בין אם זו דלת הכניסה לביתכם או דלת המשרד. חשוב לפני שמזמינים לבדוק את סוג הקודן שאתם מעוניינים, ההיצע גדול ועליכם להיות בטוחים שמה שאתם מזמינים מתאים לצרכים שלכם.

אתם יותר ממוזמנים להתקשר אלינו לוקסמן מערכות בטלפון מספר 077-2295560 לקבלת מידע נוסף או לקבלת הצעת מחיר עבור קודן לדלת ללא חשמל המתאים ביותר לצרכיכם.

שתפו:
מלאו פרטים
מאמרים נוספים
שעון נוכחות סלולרי
שעון נוכחות סלולרי לעסק

שעון נוכחות סלולרי לעסק פותר לכם ולעובדים שלכם בעיות רבות בהתנהלות של החברה. במהלך העבודה עם צוותים רבים, צצות בעיות רבות אל מול העובדים בחברה

קודן לדלת
קודן לדלת

קודן לדלת – שומרים אלקטרוניים בשער – ביטחון ובטיחות מותאמים אישית מנעולים, חזקים ככל שיהיו, כבר די מזמן אינם אתגר מספיק עבור פורצים, גנבים ושאר

מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,