קודן לדלת ללא חשמל

וקסמן מערכות

בואו והכירו את הצעקה הבאה בתחום הנעילה, זהו הוא ולא אחר קודן לדלת ללא חשמל או קודן מכני.
על הקודנים לדלתות שמענו וראינו בעיקר בחברות היי טק ובארגונים מכובדים אחרים, זה היה נכון לפני מספר שנים והיום אנחנו רואים את אותם הקודנים רק משוכללים יותר ונגישים יותר עבור כל מי שחפץ בהם. קודן לדלת ללא חשמל אינו פריבילגיה המיועדת לעסקים גדולים ומצליחים היום אנחנו רואים אותם בגני ילדים, בבתים פרטיים ובמשרדים גם קטנים.

הביקוש עבור קודן לדלת ללא חשמל הולך וגדל, אנשי עסקים רבים המעוניינים לשמור על מקום העסק שלהם בטוח מזמינים אותו, בבתים פרטיים רבים מחליפים את המנעולים המסורתיים הרגילים במנעולי קודנים לדלת כניסה, כך שלא צריך יותר להסתמך על מפתח שעלול ללכת לאיבוד ולא צריך לתת לילדים להסתובב עם מפתח לבית הספר.

אין צורך בתשתית מיוחדת

קודן לדלת ללא חשמל מאפשר לכם להחליף את המנעול הישן במנעול עם קודן לדלת ללא הכנות מראש, ללא הצורך להכין תשתית חשמל עבור הקודן ומאפשר לכם להתקדם לעולם ללא המפתח בביתכם, במקום העסק שלכם ולכל מקום שתרצו להחליף את המנעול הישן במנעול עם קודן לדלת מתקדם, זה מקל עליכם ומוזיל עליות של תשתית החשמל. קודן לדלת פועל על ידי סוללות המחזיקות לאורך זמן רב, התקנת קודן לדלת די פשוטה ומהירה כך שאתם לא צריכים להיות עם המתקין שעות על גבי שעות והקודן אמין במיוחד.

את הקודן לדלת כניסה לדוגמא תוכלו להתאים לדלת שלכם בין אם היא עשויה מעץ ובין אם היא עשויה אלומיניום. קודן לדלת ללא חשמל ניתן להתקין על כל סוגי הדלתות על דלתות פנים כמו בחברות מסוימות שיש את הצורך לשמור על נתונים מסווגים שמחלקה מסוימת עובדת עליהם או מידור של צוות שעובד עם חומר מסוכן וכדומה ולדלתות חוץ על מנת לשמור על המקום שלכם בטוח בין אם זו דלת הכניסה לביתכם או דלת המשרד. חשוב לפני שמזמינים לבדוק את סוג הקודן שאתם מעוניינים, ההיצע גדול ועליכם להיות בטוחים שמה שאתם מזמינים מתאים לצרכים שלכם.

אתם יותר ממוזמנים להתקשר אלינו לוקסמן מערכות בטלפון מספר 077-2295560 לקבלת מידע נוסף או לקבלת הצעת מחיר עבור קודן לדלת ללא חשמל המתאים ביותר לצרכיכם.

שתפו:
פוסטים נוספים
אזעקה לבית - וקסמן מערכות
אזעקות לבית פרטי מומלצות

יותר ויותר אנשים מזמינים אזעקות לבית פרטי, תחושת הביטחון שאנחנו רוצים להרגיש כשאנחנו הולכים לישון בלילה או כשאנחנו עוזבים את הבית במהלך היום או לחופשה

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

כשמדובר בבחירת איש המקצוע המתאים לצרכים שלנו, בטח כאשר מדובר בביטחון שלנו וההשפעה הישירה של טיב העבודה של איש המקצוע על הביטחון, זוהי בחירה קריטית

מצלמות אבטחה לבית מחירים
מצלמות אבטחה לבית מחירים

מצלמות אבטחה לבית מחירים – כולנו רוצים למצוא ולהתקין בביתנו את מערכות האבטחה הטובות ביותר. אנחנו מוכנים להשקיע סכום מסויים אבל בהחלט לא רוצים לפשוט

Send Us A Message