מחפשים מתקין אינטרקום בירושלים והסביבה?

מערכת האינטרקום היא מהיעילות ביותר המאפשרת לנו לראות ולשמוע את מי שנמצא מאחורי הדלת או שער החצר. היא פשוטה לתפעול, התקנה ואחזקה ולא פלא שהיא הפכה להיות המערכת הפופולרית ביותר בבנייני מגורים, בתים פרטיים ובתי עסק. מה צריך לדעת לפני שמזמינים מתקין אינטרקום בירושלים?

קצת על מערכת האינטרקום

תחילת דרכה של מערכת האינטרקום הייתה בבנייני מגורים, כשלכל בעלי הדירות הייתה שפורפרת תלויה על קיר דירתם המתחברת באמצעות כבלים לאורך כל הבניין עד לנקודת הקצה השנייה של מערכת האינטרקום בדלת הכניסה לבניין. היום הדברים מפותחים יותר ומתקדמים הרבה מעבר לאינטרקום שפורפרת. היום ניתן למצוא מערכות הכוללות מצלמה, אינטרקום מסך המאפשר לראות את העומד מאחורי הדלת, אינטרקום מקליט, אינטרקום בעל שליטה מרחוק ועוד.

מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים מתקין אינטרקום? תענו על השאלות הבאות טרם הזמנתו של מתקין אינטרקום בירושלים או בכל עיר אחרת כדי להעניק לו את המידע שהוא צריך לדעת על מנת להתאים עבורכם את מערכת האינטרקום הנכונה ביותר עבורכם.

איזו מערכת אתם רוצים, שפורפרת או מסך?

כמו שהזכרנו תחילה, ישנן מערכות אינטרקום מתקדמות מאוד היום בשוק וישנן עדין הישנות והטובות. אינטרקום שפורפרת מאפשר לכם רק לשמוע את מי שנמצא מאחורי הדלת או השער ואילו אינטרקום מסך מאפשר לכם גם לראות את מי שעומד שם. כך ביתר קלות אתם יכולים להחליט אם האדם שעומד שם מוזמן להיכנס או שיישאר בחוץ.

טיפ, מערכת אינטרקום הכוללת מסך יעילה מאוד עבור שימוש ילדים שנשארים בבית לבדם.

איזה חיבור תרצו למערכת האינטרקום שלכם?

ישנה מערכת קווית ומערכת אלחוטית. המערכת הראשונה מצריכה מכם לבנות תשתיות, להעביר צינורות שירשור (צינורות המשמשים להעברת הכבלים) ובעצם להכין את השטח למתקין אינטרקום בירושלים, תל אביב או כל עיר אחרת. המערכת השנייה אינה מצריכה מכם את עבודות ההכנה כמו בראשונה ומאפשרת התקנה מהירה ופשוטה.

אצלנו בוקסמן מערכות תמצאו את כל סוגי מערכות האינטרקום להתקנה. הצוות שלנו מתקין אינטרקום בירושלים והסביבה ומתמחה בשירותי מנעולן בירושלים והסביבה במקצועיות, אמינות ושירות ללא תחרות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון מספר 077-2295560 על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר.

שתפו:
מלאו פרטים
מאמרים נוספים
שעון נוכחות סלולרי
שעון נוכחות סלולרי לעסק

שעון נוכחות סלולרי לעסק פותר לכם ולעובדים שלכם בעיות רבות בהתנהלות של החברה. במהלך העבודה עם צוותים רבים, צצות בעיות רבות אל מול העובדים בחברה

קודן לדלת
קודן לדלת

קודן לדלת – שומרים אלקטרוניים בשער – ביטחון ובטיחות מותאמים אישית מנעולים, חזקים ככל שיהיו, כבר די מזמן אינם אתגר מספיק עבור פורצים, גנבים ושאר

מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,