שעון נוכחות סלולרי לעסק

שעון נוכחות סלולרי לעסק פותר לכם ולעובדים שלכם בעיות רבות בהתנהלות של החברה. במהלך העבודה עם צוותים רבים, צצות בעיות רבות אל מול העובדים בחברה כמו איחורים, חוסר עמידה בזמנים או בימי חופשה ומחלה, זלזול של עובדים בזמני ההפסקות ועוד, וזה כלל לא משנה באיזה תחום התמחות עסקי מדובר.

שעון נוכחות סלולרי לעסק יסייע לניהול הוגן

גם אם חלק מהעובדים בחברה שלכם מגיעים בזמן ועומדים בזמנים של ההפסקות או מקפידים על התנהלות נכונה ונאמנה עם ימי החופשה והמחלה שלהם, יש כאלו שבכל זאת לא מתנהלים באותו האופן. בייחוד כשמדובר בחברות שמחזיקות צוותים של עובדים, שהרי כל פעולה או בעיה שמהווה עובד אחד- תשפיע באופן ישיר על שאר העובדים, ההנהלה או סדר העבודה ככלל.

כשחברה שמעסיקה עובדים עובדת במקצועיות עם שעון נוכחות סלולרי לעסק, זה מגדיל ומגביר משמעותית את המוטיבציה לעובדים להקפיד על נהלי החברה ולשמור על נאמנות אל מול המעסיק. כמו כן, שעון נוכחות לעסק יעזור לחשב את השכר לעובדים באופן פשוט, מהיר ומדוייק, ויפיק דו״חות מפורטים על כל הפעולות בנוגע לכל עובד.

שעון נוכחות לעסק יעניק חישוב מדויק על הדקה של כל כניסה ויציאה של עובד- מה שחוסך משמעותי בעלויות של שכר לכם כבעלי העסק, בכך שאתם לא צריכים לעגל למטה או למעלה את המספרים ול״ספוג״ את עלויות השכר או לחילופין העובד שיצטרך לקבל פחות. עובד שישים לב לכך שמעגלים לו את השכר כלפי מטה עלול להרגיש אכזבה וירידה במוטיבציה או שביעות הרצון מהעבודה.

גם כשנראה שמדובר רק בכמה שקלים- לחברה המונה צוותי עובדים רבים, הסכום המצטבר הופך לגבוה ולכן שעון נוכחות לעסק פותר בקלות ובדיוק רב את הסוגיה.

חישוב פשוט של שכר לעובדים

חישבו גם על הקלה משמעותית בתפקידו של רואה החשבון בחברה, וגם על חיסכון בשעות העבודה שלו או לחילופין ייעול הקדשת הזמן למשימות אחרות המוטלות עליו בחברה.

עבודה עם שעון נוכחות לעסק מקלה משמעותית על תהליך של חישוב השכר לעובדים בכל חברה וכמו גם לבצע מעקב בשטח על ההתנהלות השוטפת בעסק, להישאר מעודכנים בזמן אמת האם עובד נמצא בחופש, מחלה, בהפסקה, מתעכב לתחילת יום העבודה שלו או שמא יצא מוקדם מהרגיל.

היתרון הגדול בשעון נוכחות לעסק הוא שהוא פועל ללא התחייבות וללא דמי מנוי מיותרים לחברה, אלא נרכש בפעם אחת לשימוש רציף ועקבי ללא בעיות.

טכנולוגיה חדשנית לטובת העסק

שעון נוכחות לעסק יכול להגיע במגוון של תצורות. לאחר תקופת הרישום הידני של שעות עובד על דף קשיח שהיה מקובל בזמנים עברו ברוב בתי העסק, תחום שעוני הנוכחות התקדמו למכשיר פיזי אותו תולים על הקיר ומעבירים כרטיס מגנטי ידני בכל כניסה ויציאה.

כיום, עם הכניסה של עסקים רבים לעולם הדיגיטלי- התקדמו גם לשעון נוכחות סלולרי אשר מופעל באפליקציה ונותן את האפשרות לתעד נוכחות ישירות מהנייד, כמו כן להנפיק דוחות שיגיעו ישירות מהאפליקציה לנוחיות צוות ההנהלה והעובדים, אשר מציגים את כמות העובדים, שעות העבודה לכל אחד, ימים מנוצלים ויתרה, וגם מסמכים נוספים.

עקב הביקוש והצורך בביטחון העסק ובקרה מדויקת יותר של התנועה והנוכחות של עובדי העסק, חברות המשווקות ומייצרות שעון נוכחות לעסק הבינו שזה המקום לשלב גם מנעול חכם לדלת.

מנעול חכם לדלת פועל גם כן בכמה דרכים. ניתן להתקין קודן לשער כניסה, אשר אותו יכירו רק העובדים וזה ימנע כניסת אורחים בלתי רצויים והימצאותם בבית העסק.

כמו כן, הטכנולוגיה החדשנית כיום מאפשרת להשתמש בזיהוי טביעת אצבע או זיהוי פנים לצורך פתיחת הדלתות לצוותים בלבד.

אין ספק ששעון נוכחות לעסק, בטח שכזה המשלב טכנולוגיה מהפכנית, תורמים רבות לעסק גם בבטיחותו וגם בפתרון בעיות נוכחות ובקרה.

שתפו:
מלאו פרטים
מאמרים נוספים
קודן לדלת
קודן לדלת

קודן לדלת – שומרים אלקטרוניים בשער – ביטחון ובטיחות מותאמים אישית מנעולים, חזקים ככל שיהיו, כבר די מזמן אינם אתגר מספיק עבור פורצים, גנבים ושאר

מנעול ללא מפתח

הקץ למפתחות, מנעול ללא מפתח

הפופולריות של מנעולים ללא מפתח  הולכת וגוברת עם השנים. יותר ויותר אנשים מחפשים את הנוחות של שימוש במנעול ללא מפתח לנעילה בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים,