מה התפקיד של טכנאי מנעולים

טכנאי מנעולים

מה ההבדל בין טכנאי מנעולים, מנעולן ופורץ? האם הם כולם אותו הדבר?

אחד המקצועות שאנחנו פחות מכירים אבל יש לו חשיבות מאוד גדולה בחיינו הם טכנאי המנעולים. בראש ובראשונה הוא זה שדואג לאבטח עבורנו את הנכס היקר לנו מכל אם זה הבית העסק או כל מקום אחר שאנחנו מתקינים מנעול. בנוסף, הוא מאבטח עבורנו את מי שנמצא באותו הנכס, זה יכול להיות הילדים שלנו, העובדים שלנו וכמובן ציוד יקר שיש ברשותנו.

טכנאי המנעולים לא רק מתעסקים בדלתות והתקנת המנעולים שבהן, הם מוזעקים בנוסף כשאנחנו תקועים מחוץ לבית שלנו או העסק שלנו, כאשר המפתח אבד לנו או נשכח מאחורי דלת בעלת נעילה אוטומטית כשיוצאים ונכנסים מאותה הדלת. הם מגיעים במהירות על מנת להעניק שירות מקצועי וטוב, הם לרוב נעימים ומבינים את התסכול העובר על אותו אדם שנזקק להיעזר בשירותיהם והם מטפלים בבעיה במהירות ומקצועיות.

במקרה שאתם מעוניינים להזמין טכנאי מנעולים ובשמם הנפוץ יותר מנעולנים עליכם לבדוק קודם כל את מקצועיות האדם שמולכם, קבלו חוות דעת והיו בטוחים כי עומד מולכם אדם אמין. חשוב ביותר לבחור במנעולן אמין ולאו דווקא לבחור במי שמציע את המחיר הנמוך ביותר. מנעולנים מקצועיים מכירים את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, יודעים איך להתקין אותם, להחליף אותם ואיך לפרוץ אליהם בשעת הצורך.

ישנם מנעולים בעלי צילינדרים שונים, ישנם היום מנעולים דיגיטליים שהפכו להיות מאוד פופולריים בשנים האחרונות בבתים פרטיים ובבתי עסקים שונים, ישנם מנעולים המחוברים לאפליקציות ואת כל אלו צריך ואף חובה לדעת איך להתקין על הדלת הנכונה. ישנן דלתות אלומיניום ושנן דלתות עץ ורק מנעולן מקצועי שמכיר את התחום לעומק ידע לעשות את ההתאמה המדויקת והטובה ביותר עבור הדלת שלכם וסוג המנעול אותו אתם רוצים להתקין.

במקרה של אבדן מפתח או צורך בלהזמין פורץ על מנת שתוכלו להיכנס לביתכם או לעסק שלכם, בדקו תחילה האם הפורץ שאליו אתם מתקשרים הינו גם מנעולן. מנעולן הוא מי שמבין במנעולים ויוכל לתת לכם מענה ושירות במקרה שתצטרכו להחליף את המנעול או לשדרג אותו למנעול דיגיטלי. פורץ ידע לפתוח לכם את הדלת אך לא בהכרח יוכל לספק לכם נעילה חלופית.

שתפו:
פוסטים נוספים
אזעקה לבית - וקסמן מערכות
אזעקות לבית פרטי מומלצות

יותר ויותר אנשים מזמינים אזעקות לבית פרטי, תחושת הביטחון שאנחנו רוצים להרגיש כשאנחנו הולכים לישון בלילה או כשאנחנו עוזבים את הבית במהלך היום או לחופשה

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

כשמדובר בבחירת איש המקצוע המתאים לצרכים שלנו, בטח כאשר מדובר בביטחון שלנו וההשפעה הישירה של טיב העבודה של איש המקצוע על הביטחון, זוהי בחירה קריטית

מצלמות אבטחה לבית מחירים
מצלמות אבטחה לבית מחירים

מצלמות אבטחה לבית מחירים – כולנו רוצים למצוא ולהתקין בביתנו את מערכות האבטחה הטובות ביותר. אנחנו מוכנים להשקיע סכום מסויים אבל בהחלט לא רוצים לפשוט

Send Us A Message