כל מה שרציתם לדעת על התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום - וקסמן מערכות

מערכת האינטרקום היא מערכת פשוטה יחסית, היא קלה לתפעול, היא מאפשרת זיהוי של הבאים מבחוץ ורוצים להיכנס פנימה, לבית לעסק, למפעל, למקומות ציבור וכן הלאה ומעל הכול היא אמורה לשמש אותנו ואת השוהים בנכס בבטחה מקסימלית. המאמר זה נענה על השאלות הנפוצות ביותר ששואלים על התקנת אינטרקום.

כמו בהרבה מאוד מקרים אנחנו פוגשים באנשים "הנדימנים" שרוצים לעשות בביתם תיקונים, התקנות ועוד. ישנם לא מעט שמאמנים שבגלל שמערכת האינטרקום היא מערכת פשוטה יחסית הם יכולים להתקנה בעצמם. התקנת אינטרקום באופן עצמי היא אפשרית בהחלט אך אנחנו לא ממליצים לעשות זאת לבד. שכן המערכת נועדה להגן על ילדכם, על בני הבית, אם מדובר בהתקנה בעסק שלכם גם כאן לא כדאי לעשות טעויות שכן העסק הוא מקור הפרנסה עבורכם ועבור משפחות נוספות של עובדי החברה. לכן מומלץ לפנות בהתקנת אינטרקום לבית או לעסק למתקין מומחה, אמין ומיומן.

מה הן דרכי ההתקנה לאינטרקום?

ישנן שתי דרכי התקנה, הראשונה והוותיקה יותר היא התקנה קווית, הכוונה שבחיבור המערכת בכבלים בין האביזר שבבית לבין האביזר שמחוצה לו. השנייה, חדשה יותר ומקלה במצבים שאין הכנות להתקנת אינטרקום קווי היא המערכת האלחוטית.

איזו התקנה טובה יותר?

שתי ההתקנות יעילות ובטוחות, ההבדל ביניהן הוא בהתקנת אינטרקום בבניין ישן שאין בו הכנות לאינטרקום (צינורות שרשור) במרבית המקרים תבחר מערכת אלחוטית שכן להתחיל לחצוב את הקיר ולהעביר כבלים מנקודה לנקודה יכולים להוביל את הסיפור ליקר במיוחד.

מה זה אינטרקום חכם?

אינטרקום שניתן לשלוט גם אם אתם בבית או במשרד וגם אם אתם מחוצה לו. המערכת החכמה מתחברת לאנדרואיד או לאיפון ומאפשרת שליטה גם מרחוק.

מי יכול להתקין אינטרקום?

ישנם בעלי מקצוע המתמחים בהתקנת אינטרקום ומערכות אבטחה שונות, אנחנו וקסמן מערכות מתקינים מערכות אבטחה, אינטרקום לבית או למשרד, מצלמות, מנעולים חכמים ועוד מערכות נוספות אחרות.

מחפשים מתקין אינטרקום בירושלים והסביבה? צוות וקסמן מערכות מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ואנו נשמח להעניק לכם שירות אמין ואיכותי ללא תחרות בהתקנת אינטרקום או כל מערכת אבטחה אחרת לבית ולמשרד.

שתפו:
פוסטים נוספים
אזעקה לבית - וקסמן מערכות
אזעקות לבית פרטי מומלצות

יותר ויותר אנשים מזמינים אזעקות לבית פרטי, תחושת הביטחון שאנחנו רוצים להרגיש כשאנחנו הולכים לישון בלילה או כשאנחנו עוזבים את הבית במהלך היום או לחופשה

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

כשמדובר בבחירת איש המקצוע המתאים לצרכים שלנו, בטח כאשר מדובר בביטחון שלנו וההשפעה הישירה של טיב העבודה של איש המקצוע על הביטחון, זוהי בחירה קריטית

מצלמות אבטחה לבית מחירים
מצלמות אבטחה לבית מחירים

מצלמות אבטחה לבית מחירים – כולנו רוצים למצוא ולהתקין בביתנו את מערכות האבטחה הטובות ביותר. אנחנו מוכנים להשקיע סכום מסויים אבל בהחלט לא רוצים לפשוט

Send Us A Message